تاریخچه برتر

صنایع غذایی برتر

از آغاز تا امروز

«شرکت نویدکاران» تولیدکنندۀ محصولات غذایی برتر در سال 1373 تأسیس شد و به صورت رسمی در سال 1375 تولید خود را آغاز کرد. محصولات شرکت نویدکاران با نام تجاری «برتر» در محل کارخانه این شرکت توسط مجهزترین ماشین آلات بسته‌بندی، در قالب یک فرآیند کاملاً بهداشتی و پیشرفته در بخش‌های مختلف تولید می‌شود. از مهمترین ویژگیهای محصولات غذایی برتر، علاوه بر کیفیت مواد اولیه و بسته‌بندی‌های متنوع و زیبا، وجود سبد کاملی از انواع کالاهای مصرفی با یک نام تجاری است که در حال حاضر بزرگ‌ترین و متنوع‌ترین سبد مواد غذایی با یک نام تجاری در کشور است. این سبد می‌تواند بخش بزرگی از نیازهای مصرف‌کنندگان را تأمین کند.

کارخانه برتر

مجتمع محصولات غذایی برتر

تولید در یک نگاه

همه چیز از اینجا آغاز می‌شود که محصولاتش را به نام برتر می‌شناسیم. اینجا مواد اولیۀ باکیفیت از راه می‌رسند و بعد کنترل‌های اولیه روی آنها صورت می‌گیرد. مجتمع محصولات غذایی برتر شامل سالن‌های متعدد تولید، انبار مواد اولیه، انبار محصول، واحد کنترل کیفیت، آزمایشگاه، مجموعۀ اداری، خدماتی و رفاهی است. سالن‌های تولید شامل سالن‌های تولیدی آجیل و خشکبار، حبوبات و غلات، ادویه‌جات و چاشنی‌ها،زعفران و نمک، آرد و پودر کیک و ژله، سبزیجات خشک، قند و شکر و نبات، چای و قهوه است. کارخانۀ بزرگ برتر، مجهز به ماشین آلات بسته‌بندی گرانول و پودری، ماشین آلات بسته‌بندی وکیوم و سیل وکیوم، دستگاه‌های شورکاری آجیل و فرآوری خشکبار، خط کامل بوجاری و دست‌چین حبوبات و غلات و دستگاه آسیاب صنعتی است.

آزمایشگاه برتر

سلامت و کیفیت محصولات چطور تضمین می‌شود؟

در آزمایشگاه برتر «فن‌آوری» «تعهد» و «تخصص» دست یکدیگر را می‌گیرند تا فرآیند تولید را به دقت کنترل و کیفیت محصولات را تضمین کند. این آزمایشگاه مجهز به پیشرفته‌ترین تجهیزات آزمایشگاهی و نظام نامه کنترل کیفیت است و تمام آزمایش‌های فیزیکی و شیمیایی و میکروبی لازم را قبل و بعد از بسته‌بندی روی محصولات انجام می‌دهد. پس از نمونه‌برداری، محصول از نظر کیفی به صورت دائمی مورد بررسی و آزمایش قرار می‌گیرد.

آزمایشگاه برتر
آزمایشگاه برتر
آزمایشگاه برتر

چرا محصولات برتر؟

آسان‌تر، سالم‌تر، با برتر

استفاده از محصولات برتر یعنی «صرفه‌جویی در زمان» و رسیدن به حال و کار همۀ آن‌ها که دوست‌شان داریم. انواع سبزی، ادویه، چاشنی و همۀ محصولات برتر به یک بانوی خوش‌سلیقه حس «اعتماد» و «غرور» می‌دهد. چون حالا خوب می‌داند که دست پختش کامل است و هیچ چیز کم ندارد. مدیریت دقیق و تعهد کارکنان صنایع غذایی برتر به هر بانویی همین حس اعتماد و اطمینان را می‌دهد که دیگر آشپزی سریع و آسان و باکیفیت، یک رویای دور از دسترس نیست.

محصولات برتر

گواهی نامه ها و تقدیر نامه ها

گواهی نامه ها و تقدیرهای کسب شده توسط برتر

همکاران برتر

معرفی همکاران برتر

آژانس تبلیغاتی تمام خدمت بادکوبه
فروشگاه شهروند
هایپر استار
فروشگاه های زنجیره ای رفاه
هایپر می
فروشگاه های زنجیره ای اتکا
large desktop desktop tablet phone © Badkoobeh